DOJAZD

Lokalizacja i dojazd do gospodarstwa :

– gospodarstwo leży we wsi Lubcz Mały ( uwaga -nie mylić z sąsiednim Lubczem Wielkim) około 70 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 70 km od Piły, 110km od Poznania ( uwaga – z Wronek i Sierakowa nie ma bezpośredniej szosy przez Puszczę Notecką -częsty błąd na mapach ), 200 km od Berlina,1 km od szosy łączacej Krzyż Wielkopolski ( 7km ) i Wieleń ( 8 km )w powiecie Czarnkowsko -Trzcianeckim po północnej stronie rzeki Noteci. Szosa ta jest jednocześnie międzynarodową trasą rowerową Euro-Route R-1 Bolongne -Sankt Peterzburg ( tj. na 160 km tej trasy w Polsce – od granicy zachodniej).

Dogodny dojazd stanowi również trasa kolejowa PKP relacji Poznań – Szczecin. Krzyż Wielkopolski jest stacją węzłową, na której zatrzymują się wszystkie pociągi – a dalej naszym transportem lub Taxi.

Gospodarstwo znajduje się na granicy Wielkopolski i Pomorza w pasie tzw. Łęgów Nadnoteckich, pomiędzy pięknymi mieszanymi lasami Puszczy Drawieńskiej i Drawieńskiego Parku Narodowego oraz Puszczy Noteckiej – jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce.

Usytuowanie naszego gospodarstwa i campingu jest szczególnie dogodne dla turystów wjeżdżajacych i wyjeżdżajacych z Polski od strony granicy zachodniej .


Pokaż Na Łęgach na większej mapie


Copyright © 2016 Na Łęgach.